تصاویر مد گرافیکی GTA 5 منتشر شد

همانند سایر نسخه های فرنچایز GTA نسخه جدید آن نیز یعنی GTA 5 با مد های زیادی روبرو خواهد بود و یکی از این مد های جنجالی بی شک مد گرافیکی است که در آینده ای نزدیک برای دانلود در دسترس قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با میهن گیم همراه باشید.

عنوان GTA 5 به تازگی اولین مد گرافیکی خود را دریافت نمود، با این مد گرافیکی به واقعیت کمی بیشتر نزدیک خواهید شد. همه ما با مد گرافیکی iCEnhancer برای عنوان GTA 4 آشنا هستیم و همانطور که در جریان هستید با نصب آن همه چیز بهتر می شد از نورپردازی گرفته تا بهبود رنگ های به کار رفته در بازی و … . حال کاربر Toddyftw نیز تصمیم گرفته تا این کار را با مد گرافیکی Toddyhance بکند.

اینطور که پیداست با یک گرافیک بی نظیر روبرو خواهیم بود البته برای استفاده از این مد گرافیکی باید سیستم قدرت مندی نیز داشته باشید پس برای افرادی که سیستم معمولی دارند توصیه نمی شود. در ادامه می توانید تصاویری از این مد گرافیکی را مشاهده کنید و کاملا واضح که بعد از استفاده از این مد با گرافیک کاملا متفاوت و واقعی گرایانه ای روبرو خواهیم بود و از نظر من تنها چیزی که با مشاهده آن شاید پی ببریم که این تصاویر واقعی گرایانه نیستند دست های کاراکتر بازی است وگرنه محیط واقعا واقعی گرایانه به نظر می رسد.

toddyhancer_gta_5_mod_1 toddyhancer_gta_5_mod_2 toddyhancer_gta_5_mod_3 toddyhancer_gta_5_mod_4 toddyhancer_gta_5_mod_5 toddyhancer_gta_5_mod_6 toddyhancer_gta_5_mod_7 toddyhancer_gta_5_mod_8 toddyhancer_gta_5_mod_9 toddyhancer_gta_5_mod_10 toddyhancer_gta_5_mod_11 toddyhancer_gta_5_mod_12 toddyhancer_gta_5_mod_13 toddyhancer_gta_5_mod_14 toddyhancer_gta_5_mod_15

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. حقیقتا که حیرت زده شدم و همونطور که نویسنده اشاره کرد فقط با دیدن دست کاراکتر و سلاحش میشه تشخیص داد که بازیه
    بعضی تصاویر با واقعیت مو نمیزنه
    خارق العادس…این افرادی که چنین مادهایی میسازن رو باید راکستار استخدام کنه

  2. mehrdad1 گفت:

    reflections بهتر شده کاش روی texture درخت ها و خاکش بیشتر کار میکردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *