تعداد کاربران فعال بازی Fallout Shelter از ۱۰۰ میلیون عبور کرد

بازی Fallout Shelter یکی از بزرگترین و بهترین عناوین موبایلی عرضه شده میباشد که تمامی آن به لطف گیم پلی بسیار زیبا و عمیق بازی صورت گرفته است. حال به تازگی شرکت بتسدا در وبلاگ خود اعلام کرده است که بازی موفق و زیبا Fallout Shelter در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد که رقمی شگفت انگیز برای یک بازی موبایلی به شمار میرود.

شرکت بتسدا به دنبال این موفقیت در طی ۵ روز پاداش هایی را برای بازیکنان این عنوان در نظر گرفته است که با ورود روزانه به بازی میتوانند این جوایز را دریافت کنند. لازم به ذکر است که انتشار این جوایز روزانه از دیروز آغاز گردیده است و اگر جزو دارندگان این بازی هستید برای دریافت پاداش خود وارد بازی شوید.

علاوه بر این اطلاعات , اینفوگرافیکی از بازی Fallout Shelter منتشر شده است که اطلاعات جالبی از این بازی را ارائه خواهد داد. به عنوان مثال کاربران سراسر جهان تاکنون ۳۸۵ میلیون ساعت برای این بازی وقت صرف کرده اند. هم چنین تا به امروز بیش از ۹۳۳ میلیون نوزاد در بازی به دنیا آمده است. تصویر کامل این اینفوگرافیک را میتوانید در زیر مشاهده نمایید:

بازی Fallout Shelter هم اکنون به صورت رایگان برای پلتفرم های Xbox One , iOS , Android و رایانه های شخصی در دسترس میباشد.

 

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *