تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Star Wars: Battlefront 2 منتشر شد

Star Wars Battlefront 2

بازی Star Wars: Battlefront 2 به سرعت در حال توسعه می باشد و یکی از بزرگ ترین عناوین در سال جاری خواه بود. در حالی که کمتر از دو ماه تا انتشار رسمی بازی باقی مانده است و ماه دیگر نسخه بتا بازی در دسترس طرفداران این عنوان قرار خواهد گرفت به تازگی استودیو DICE تریلری جدید از بازی را منتشر نموده است که در آن آقای جان بوئگا که در فیلم تحسین شده The Force Awakens نیز ایفای نقش کرده است حضور دارد.

در تریلر منتشر شده حالت جدیدی نمایش داده می شود که اساسا جایگزین حالت Missions در نسخه نخست بازی Star Wars: Battlefront خواهد شد. حالت جدید بازی که حالت آرکید نام دارد در نسخه بتا بازی حضور خواهد داشت که در آن میتوانید در قالب یک تیم با هوش مصنوعی بازی مبارزه نمایید. هم چنین حالتی به نام Hero vs. many scenario در نسخه بتا بازی در دسترس می باشد که در این حالت کنترل Darth Maul را بر عهده خواهید گرفت و باید با لژیون های دشمن در نقشه Naboo’s Theed مبارزه نمایید.

هم چنین در حالت آرکید میتوانید به صورت آزادانه سطح سختی و نوع کلاس مبارزه خود را انتخاب نمایید تا به صورت کامل با نوع گیم پلی بازی آشنا شوید و آماده تجربه نسخه نهایی بازی باشید. لازم به ذکر است که بازی Star Wars: Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ برابر با ۲۶ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم های PS4 , Xbox One و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. خیلی خوب بود
    موضوع این بازی مثل بازیه battleField جنگیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *