تماشا کنید: تیزری جدید از بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد

بازی Middle-earth: Shadow of War نسخه دوم بازی موفق Shadow of Mordor میباشد و بسیاری از ویژگی های مثبت نسخه اول خود را حفظ خواهد کرد. در نسخه نخست این بازی سازندگان از سیستمی به نام Nemesis استفاده کرده اند. سیستمی که با توجه به نوع پیشرفت بازیباز داستانی منحصربفرد را خلق میکرد. حال در نسخه دوم بازی این سیستم گسترش یافته و داستان هایی شخصی را با توجه به اعمال بازیکنان در Middle-earth: Shadow of War خلق خواهد کرد و تیزر جدید منتشر شده این موضوع را اثبات میکند.

تیزر منتشر شده کوتاه بوده و تریلر کامل در تاریخ ۱۸ سپتامبر (۶ روز دیگر) منتشر خواهد شد. اما در همین چند ثانیه نیز میتوان به اطلاعاتی دست یافت. آیا برای نجات سربازتان در بازی وقت خواهید گذاشت؟ و یا بدون توجه به اهداف مهم تان فکر خواهید کرد؟ این موضوع تنها قسمتی بسیار کوچک از داستان های متعددی است که میتواند برای شما رخ دهد و تمامی آنها به نوع رفتار و کارهای شما بستگی خواهد داشت.

بازی Middle-earth: Shadow of War در ابتدا برای عرضه در ماه اوت برنامه ریزی شده بود اما بنا به دلایلی عرضه این عنوان تا ماه اکتبر به تعویق افتاده است تا استودیو Monolith عنوانی کامل و زیبا را به طرفداران ارائه دهد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *