تماشا کنید: جزییات و تاریخ انتشار سیزن پس و محتواهای رایگان بازی Assassin’s Creed Origins اعلام شد

به تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با سیزن پس ها و محتواهای رایگان بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شده است که نشان میدهد این عنوان دارای ترکیبی از محتواهای رایگان و پولی بوده که هر کدام از آنها در تاریخی مشخص برای بازی اصلی عرضه خواهند شد.

جزییات و تاریخ انتشار هر یک از این محتواها به شرح زیر می باشد:

محتواهای سیزن پس اول بازی:

The Hidden Ones: این DLC یازیکن رو به یک سال پیش از وقایع داستان اصلی بازی خواهد برد. بازیباز در نقش شخصیت اصلی بازی یعنی بایک بوده و به مناطقی از کشور روم سفر خواهد کرد و باید با دشمنان و نیروهایی جدید مقابله نماید. این محتوا در ژانویه سال ۲۰۱۸ منتشر می شود.

The Curse of the Pharaohs: محتوای بعدی این سیزن پس شما را در مقابل یک مومیایی قدرتمند و باستانی قرار خواهد داد. بازیباز به قلمرو جدیدی سفر می کند و با جنگجویانی مانند مبارزان باستانی Anubis و عقرب های غول پیکر مبارزه می کند این محتوا در ماه مارس ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.

The Roman Centurion and Horus Packs: دو بسته که شامل سلاح ها , لباس ها و سپر های جدید خواهد بود این محتوا نیز در ماه نوامبر ۲۰۱۷ منتشر می شود.

A package of 500 Helix Credits: بسته ای که شامل ۵۰۰ اعتبار هلیکس بوده و به همراه یک سلاح نادر و منحصربفرد در روز انتشار بازی منتشر خواهد شد.

جزییات محتواهای رایگان بازی به شرح زیر می باشد:

The Trials of the Gods: در این محتوا بازیباز در برابر خدایان باستانی مصر قرار میگیرد و با شکست آنها آیتم ها و XP دریافت می کند. اولین ماموریت این محتوا پس از گذشت ۱۵ روز از انتشار بازی در دسترس می باشد.

The Nomad’s Bazaar: در این محتوا بازرگانی سرگردان ماموریت های جدیدی را در اختیار بازیباز قرار می دهد. و با تکمیل آنها آیتم و XP بدست خواهد آمد. این محتوا در روز انتشار بازی عرضه خواهد شد.

Photo Mode: این محتوا به بازیباز این اجازه را میدهد تا به شکل های مختلف و با فیلترهای متنوع از مناظر و اماکن زیبای بازی عکس برداری نماید. این محتوا نیز در روز انتشار بازی قابل دسترس است.

Horde Mode: در این محتوا بازیکن با موج بی پایانی از دشمنان در Arena Gladiator مقابله خواهد کرد و تا جایی که بتواند رکورد خود را افزایش خواهد داد. رکورد به ثبت رسیده را میتوانید با دوستان و دیگر بازیبازان مقایسه کرده و آنها را به چالش دعوت نمایید. این محتوا در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر می شود.

Discovery Tour: حالتی آموزشی می باشد که مکان های باستانی و مناطق زیبا بازی را در قالب توری گردشگری به بازیباز نشان می دهد. تا کاربران سراسر جهان با تمدن و فرهنگ مصر باستان بیشتر آشنا شوند. این حالت در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

بازی Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ برابر با ۵ آبان ۱۳۹۶ برای پلتفرم های PS4 , Xbox One و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۳ پاسخ‌ها

  1. این بازی رو چجوری میشه تهیه کرد؟
    ایران اومده؟

    • mojtaba گفت:

      بله اومده اما هنوز کرک نشده و برای تجربه بازی باید اکانت اشتراکی و یا قانونی بازی رو خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *