رزولوشن و نرخ فریم بازی Sunset Overdrive مشخص شد

gt_massive_thumb_SunsetOverdrive_640x360_05-07-14

عنوان جدید Insomniac Games، یعنی Sunset Overdrive با رزولوشن ۹۰۰P و نرخ فریم ۳۰fps اجرا می‌شود. Ted Price، مدیر Insomniac Games، دراین‌باره در نمایشگاه EGX لندن مصاحبه ای با IGN داشته اند.

دراین بازی صفحه بازی پر و شلوغ است و ما به همین دلیل، رزولوشن ۹۰۰P را انتخاب کردیم چراکه ما می خواستیم جزئیات، صحنه های اکشن، محیط بازی و مراحل را به بهترین نحو ممکن نمایش دهیم. اگر شما آن را ببینید، شگفت زده خواهید شد.

همچنین ایشان اضافه کردند که این بازی جهان آزاد، بزرگترین بازی Insomniac Games خواهد بود. این بازی فقط یک عنوان Open-World نیست، بلکه شامل چیزهای زیادی برای انجام دادن خواهد داشت. شما باید این بازی را چندین بازی به پایان برسانید تا تمام چیزهایی که در این بازی وجود دارد را بیابید.

شما می توانید بعد از پایان بازی، به بازی کردن خود ادامه دهید. ما نمی توانیم تصور کنیم که شما در اولین دور بازی تمام چیزهایی را که دربازی وجود دارد را آنلاک کنید.

در نهایت، این بازی هنوز منتشر نشده و Price هم امیدوار است که امکان دارد نوشته های بیشتری درباره این سری نوشته شود.

این بازی در تاریخ ۲۸ اکتبر به طور انحصاری برای XboxOne منتشر خواهد شد. شایعاتی هم درباره نسخه PC شنیده می شود. باندلی هم برای این بازی وجود دارد که شامل این بازی و یک کنسول سفید رنگ می شود. احتمالا این XboxOne سفید هم می تواند هم فروش کنسول را بالا ببرد هم فروش بازی را.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۴ پاسخ‌ها

  1. ™Mobin گفت:

    سلام آقا پوریا ممنون بابت اطلاعات! فقط یه نکته هست اونم اینه که لطفا بالای پست هاتون عکس مربوط بهشو بذارید.
    تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *