مقایسه کردندر حال مقایسه ...

سم لیک: Max Payne 3 می‌توانست بسیار متفاوت‌تر باشد اگر ما آن را می‌ساختیم

در حال خواندن
سم لیک: Max Payne 3 می‌توانست بسیار متفاوت‌تر باشد اگر ما آن را می‌ساختیم

شرکت Rockstar Games امتیاز ساخت سری Max Payne را از استودیوی Remedy گرفته است و وقتی که آن‌ها عنوان Max Payne 3 را منتشر کردند، بازی نسبت به دو نسخه قبلی خود بسیار متفاوت‌تر ظاهر شد. با این وجود که این عنوان مورد توجه منتقدان قرار گرفت، بسیاری از طرفداران قدیمی این سری از تغییرات ناراضی بودند.

حال، سم لیک از استودیوی Remedy درباره نحوه ساخت Max Payne حرف‌هایی زده است و اعلام کرد که آن‌ها به درخواست Rockstar، بازی را تست کرده و مشکلات آن را به سازندگان اعلام می‌کردند. وی افزود از این‌که Rockstar فقط به‌فکر نوسازی ایده‌های نسخه‌های قبلی بود، بسیار می‌ترسید.

او گفت که Max Payne 3 می‌توانست بسیار متفاوت‌تر باشد اگر Remedy Entertainmen ساخت آن‌ را بر عهده داشت؛ هرچند که او احساس می‌کند این تغییر مسیر Rockstar چندان نیز برای سری بد نبود. وی همچنین افزود:

آن‌ها باید کار خود را انجام دهند و ما نیز کار خود را؛ اگر ما بخواهیم از یک‌دیگر تقلید کنیم، به عقیده من یک رویکرد اشتباه را انجام داده‌ایم.

با وجود محبوبیت بسیار بالای سری Max Payne، هنوز هم خبری از ساخت نسخه چهارم آن وجود ندارد. Max Payne 3 در ۱۸ مه ۲۰۱۲ (جمعه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱) منتشر شد.

واکنش شما چیست؟
عالی بود
71%
خوبه
6%
بد نبود
6%
جالب نیست
0%
این چیه دیگه!
12%
درباره نویسنده
_siahiman
1دیدگاه ها
یک دیدگاه بدهید

یک دیدگاه بدهید