طرز تهیه ی برچسب های تزئینی پلاستیکی

 

 برچسب های تزئینی پلاستیکی

 

این کار یکی از هنر های دستی مورد علاقه ی عموم است که مردم می توانند اشکال مختلف و دلخواه خود را طراحی کنند. درست کردن این برچسب های پلاستیکی کاری است که بچه های کوچک نیز به شدت به آن علاقه دارند. بچه ها می توانند با این برچسب ها جواهرات رنگارنگ و زیبا درست کنند و در بازی هایشان از آنها لذت ببرند.

برچسب تزئینی پلاستیکی

 

مرحله اول طراحی :

  1. یک طرح رنگارنگ را روی یک پلاستیک نازک طراحی کنید. بهتر است اندازه ی پلاستیک شما ۸ اینچ در ۱۰ اینچ باشد. برای این کار از ماژیک ها و خودکار های رنگارنگ استفاده کنید.

 

  1. بعد از اینکه طراحی به اتمام رسید و طراحی خود را از پلاستیک جدا کنید. می توانید طراحی خود را در یک مربع یا دایره در نظر بگیرید و برش بزنید سپس یک قسمت از پلاستیک را پانچ کنید.

 

مرحله دوم پختن پلاستیک :

  1. روی سینی فر یک لایه آلومینیوم بکشید. طراحی های آماده شده ی خود را روی سینی بچینید و بین آنها یک فاصله مشخص در نظر بگیرید.
  2. فر را در دمای ۳۲۵ درجه فارنهایت قرار دهید. اجازه دهید فر به مدت ۱ الی ۳ دقیقه به تنهایی گرم شود سپس سینی فر را قرار دهید. اجازه دهید پلاستیک پخته شود.
  3. هنگامی که برچسب کاملا پخته و کوچک شد سینی فر را خارج کنید. اجازه دهید برچسب ها سرد شوند تا بتوانید آنها را بردارید. برچسب نهایی ۳/۱ سایز برچسب اصلی و ۹ برابر ضخیم تر ازبرچسب اصلی خواهد شد.

 

منبع : طرز تهیه ی برچسب های تزئینی پلاستیکی

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *