مصاحبه Turtle Rock با Game informer | مناسب ترین تعداد برای بازیکنان ۴ نفراست !

اگر اخرین اخبار منتشر شده از عنوان Evolve را که بعد از قرار گرفتن  بر روی کاور ماه بعد Gameinformer زیر ذره بین بسیاری از سایت ها و منتقدان قرار گرفته است را دنبال کرده باشید ، حتما از این موضوع اگاهی دارید که چندی پیش استدیو Turtle Rockرسما اعلام کرد که تعداد بازیکنان بخش  Multi-Player بازی چهار نفر میباشد.اما به تازگی بعد از اظهار نظرهای فراوان گیمر ها نسبت به این موضوع ، سایت Gameinformer مصاحبه ای را با کارگردان عنوان Evolve یعنی اقای Chris Ashton تدارک دیده است که موضوع اصلی ان نیز همین سوال است که چرا ۴ را مناسب ترین عدد برای تعداد بازیکنان حاضر در بازی دیدید.

Chris Ashton در پاسخ به این سوال میگوید  :

زمانی که تیم ما مشغول ساخت عنوان Left For Dead بود نیز این سوال پیش امد و بعد از تست های فراوان بر روی بخش چند نفره به این نتیجه رسیدیم که بهترین تعداد برای این بخش ، ۴ بازیکن است و بیشتر از این عدد مشکل ساز است اما با این وجود Valve ، با توجه به نظر ما تصمیم گرفت تا تعداد بیشتری را نیز امتحان کند که وقتی انها بازی را با تعداد ۵ یا ۶ نفر تجربه کردند به این نتیجه رسیدند که حق با ماست.انها در ابتدا بر خلاف این عقیده بودند ولی وقتی بازی را با تعداد بیشتری اجرا کردند به مشکلات بسیاری برخوردند.بطور مثال وفتی تعداد بازیکن ها ۴ نفر است، شما به این اطمینان دارید که یک نفر سمت راست شما ، یک نفر سمت چپ شما و یک نفر در پشت سر شما است اما وقتی این تعداد بیشتر میشود شما قادر نیستید همه انهارا تشخیص دهید و کمی گیج میشوید !

وهمچنین برای تقسیم گروه در بعضی از مواقع در بازی ، زمانی که یک گروه چهار نفره هستید ، میتوانید به دو گروه دو نفره تقسیم شوید و هر گروه یک راه را دنبال کند اما وقتی تعداد به ۵ افزایش پیدا کند شما چگونه میتوانید تیم خود را عادلانه تقسیم کنید ؟ بعد از بررسی تمامی این مشکلات ، ما به این نتیجه رسیدیم که بهترین تعداد برای این بخش ، چهار نفر است تا بازیکنان بتوانند بیشترین لذت را از بازی ببرند.

 

عنوان Evolve قرار است در پاییز امسال توسط شرکت ۲K Games برای پلتفرم های Xbox One/ Pc/Ps4 منتشر شود.نظر شما در مورد این بازی چیست ؟ ایا این عنوان میتواند درسال ۲۰۱۴ حرفی برای گفتن داشته باشد و جز بهترین ها باشد ؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

صادق خزاعی

20 سالمه..در مشهد زندگی میکنم و از 7 سالگی گیمر شدم.از 12 سالگی هم فعالیت خودمو توی نویسندگی وبسایت های گیم شروع کردم و در حال حاضر معاون سایت میهن گیم هستم. امیدوارم مطالبی که در سایت قرار میدم، مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.برای تماس با من میتونید از این نشانی استفاده کنید : sadegh@mihangame.com

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. دانیال نوائیان گفت:

    ممنون بابت خبر :yes: :yes:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *