نحوه ی چت کردن در پیام رسان Badoo از طریق وب سایت

 

نحوه ی چت کردن در پیام رسان Badoo از طریق وب سایت

 

Badoo، یک سایت دوست یابی اجتماعی است که شما می توانید از طریق این برنامه ثبت نام کنید یا از طریق حساب های دیگر خود مانند Facebook, Google+, MSN, VK, Odnoklassniki یا Yandex وارد آن شوید. این یکی از خوبی های این سایت می باشد که نیازی نیست برای هر بار وارد شدن در این سایت اطلاعات حساب خود را تایپ کنید. فقط کافیست روی یک دکمه کلیک کنید.   از طریق این پیام رسان شما می توانید با افرادی که در کشور شما هستند یا افرادی که در خارج از کشور شما زندگی می کنند چت کنید. به کمک این پیام رسان شما می توانید با دیگران قرار ملاقات بگذارید و دوست های جدید پیدا کنید. می توانید با فرهنگ مختلف کشور های دیگر آشنا شوید. ترفند ها به شما آموزش می دهد که چگونه از طریق این پیام رسان با دیگران چت کنید.

 

 

مراحل :

 

  1. به وب سایت Badoo بروید. از طریق مرورگر اینترنت خود به آدرس www.badoo.com بروید. سپس دکمه ی Enter را فشار دهید.

 

  1. وارد حساب Badoo شوید. از گوشه ی سمت راست صفحه روی دکمه ی login کلیک کنید. سپس در فیلد های مشخص شده آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. هنگامی که کار به اتمام رسید روی دکمه ی “Sign me in” کلیک کنید.

اگر در Badoo  حساب کاربری ندارید ابتدا باید یک حساب جدید باز کنید. سپس روی دکمه ی “Sign Up” کلیک کنید و اطلاعات لازم را در فیلد های مشخص شده وارد کنید.

People nearby

  1. یک مخاطب را برای چت کردن انتخاب کنید. برای این کار از گوشه ی سمت چپ صفحه روی دکمه ی “People nearby” کلیک کنید. لیستی از کاربران مختلف مشاهده خواهید کرد.

گزینه chat now

  1. چت کردن را شروع کنید. برای چت کردن ابتدا باید پروفایل فرد مورد نظر را باز کنید. سپس از گوشه ی سمت راست صفحه روی دکمه ی “Chat now” کلیک کنید. از پایین صفحه روی فیلد متنی کلیک کنید و پیام مورد نظر خود را تایپ کنید.

 

  1. می توانید احساسات خود را به کمک شکلک ها نشان دهید.

اضافه کردن عکس

  1. می توانید به پیام خود عکس اضافه کنید. اگر می خواهید عکس ارسال کنید می توانید از سمت راست صفحه روی آیکون دوربین کلیک کنید سپس عکس مورد نظر را انتخاب کنید و آن را ارسال کنید.

 

  1. منتظر پاسخ کاربر دیگر باشید. اگر کاربر دیگر به پیام شما پاسخ ندهد شما نمی توانید پیام دیگری ارسال کنید. برای پایان دادن به چت روی دکمه ی “Closed sign” کلیک کنید.

می توانید کاربر دیگری را انتخاب کنید و با او به چت کردن ادامه دهید.

 

  1. می توانید صدای چت را فعال یا غیرفعال کنید. برای این کار باید روی آیکون بلند گو که در گوشه ی سمت راست پنجره ی Message قرار دارد, کلیک کنید.

گزینه favorites

  1. می توانید کاربری را به لیست مورد علاقه ی خود اضافه کنید. برای این کار از گوشه ی سمت راست پنجره ی Message روی دکمه ی “Add to Favorites” کلیک کنید. سپس روی پروفایل فرد مورد نظر کلیک کنید تا به لیست اضافه شود.

 

  1. هم چنین می توانید یک کاربر را بلاک یا حذف کنید. برای این کار باید از منوی کشویی گزینه های “Report abuse,”, “Block,” یا “Delete” را انتخاب کنید

منبع : نحوه ی چت کردن در پیام رسان Badoo از طریق وب سایت

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *