کیفر ساترلند، مارک‌ همیل و شکیل اونیل در مراسم The Games Award 2015 حاضر خواهند بود

به تازگی طبق توییتی که جف کایلی، مجریِ مراسم The Game Award 2015 ( بهترین‌های سال جاری در صنعت گیم ) منتشر کرده، کیفر ساترلند، شکیل اونیل و مارک همیل هم به عنوان میهمان، پنجشنبه شب در مراسم حاضر خواهند بود.

همیل که امسال صداپیشه‌ جوکر در عنوان Batman Arkham Knight بود، در کنار ساترلند ( صداپیشه‌ اسنیک در عنوان MGSV:TPP ) دو هنرمند مطرح در زمینه‌ی ویدئو گیم هستند اما حضور اسطوره بسکتبال آمریکا و سنتر جاودانه‌ی لس‌آنجلس لیکرز کمی عجیب به نظر می‌رسد. گرچه بعید نیست اونیل به دلیل نمایش بازی مرتبط با خود که "Shaq Fu: A Legend Reborn" نام دارد، در مراسم حضور داشته باشد.

قرار است که از بین عناوین MGSV:TPP، The Witcher 3، Bloodborne، Mario Make و Fallout 4، یک بازی به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شود و در سایر بخش‌ها هم جوایز به منتخبین برسد. لازم به ذکر است که علاوه بر انتخاب بهترین بازیِ سال، مراسم گیم‌آوارد فرصتی برای بعضی بازیسازان خواهد بود که آثار خود را در آن به نمایش بگذارند و یا از عناوین جدید خود رونمایی کنند.

 

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. دانیال نوائیان گفت:

    The Witcher 3 واقعا لایق مقام بهترین بازی سال هست !!!

  2. درسته که باید از بین هر گروه فقط یک عنوان هر کدوم از جوایز رو ببره اما به نظر من بازیهایی که وارد این مرحله شدن هر کدومشون یه شاهکارن و همگی ارزش تجربه کردن رو دارن
    ممنون بابت خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *