۲ اسکرین شات جدید همراه با اطلاعاتی فراوان از بازی Drive Club منتشر شد

driveclub

 

 

در شرایطی که فقط ۵ روز به انتشار عنوان Drive Club باقی مانده ، هم اکنون تصاویر و اطلاعات جدیدی از این عنوان لیک شد! با ما همراه شوید …

 

می توانید اسکرین شات های منتشر شده را در زیر ببینید:

Driveclub-33

 

Driveclub-44-790x444

 

اطلاعات منتشر شده از این عنوان نیز به شرح زیر است:

سیستم شخصی سازی بازی به شما اجازه می دهد که رنگ ماشین خود، نوع و گونه ی آن، نشان کلاب خود، برچسب های مخصوص و بیشتر را انتخاب کنید. در بازی شکل های بسیار زیادی برای انتخاب آیکون کلاب خود از جمله تصویر حیوان ها وجود دارد.

حال که صحبت از کلاب ها شد، آقای Paul Rustchynsky اعلام کرده اند که شما هر وقت بخواهید می توانید کلاب خود را ترک کنید، اما با این کار تمام جوایزی که با دیگران به دست آورده اید را از دست خواهید داد. خوشبختانه گفته شده اگر شما باری دیگر تصمیم بگیرید به کلاب ها برگردید تمام جوایزی که با دیگران به دست آورده بودید را باز پس خواهید گرفت.

سیستم تنظیمات بازی به شما اجازه می دهد که HUD بازی را به کلی خاموش کنید، آقای Paul Rustchynsky همچنین قول داده اند که پس از لانچ بازی قابلیت خاموش کردن اخطارهای کنار جاده ای نیز در دسترس علاقه مندان قرار بگیرد. شما همچنین می توانید اسم تمام بازیکنان را بر بالای ماشین آنها فعال کنید و دکمه های کنترلر و البته نقشه ی خود را نیز شخصی سازی کنید.

اگر شما بخواهید به صورت آزادانه در بازی رانندگی کنید مد thee time trial این اجازه را به شما خواهد داد. شما با این مد می توانید هر ماشین و جاده ای که باز کرده اید را انتخاب کنید و نتایجی که به صورت تنهایی به دست آورده اید را به جدول امتیازات جهانی ارسال کنید. آقای Paul Rustchynsky همچنین اعلام کرده اند که در مسابقات آنلاین کلاس تمامی ماشین ها یکی می باشد.

 

همانطور هم که اشاره شد این عنوان ۵ روز دیگر به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد!

 

پیش نمایش عنوان Drive Club به زودی در میهن گیم …

™Mobin

مبین هستم نویسنده و خبرنگار میهن گیم! سوالی داشتید می تونید در قسمت نظرات یا از طریق ایمیل با من درمیان بگذارید. در ضمن نظرات شما باعث دلگرمی ماست. id ایمیل : ahmadymobin@yahoo.com

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *