David Cage:پیش بینی برنده از بین PS4 و Xbox One سخت است

دیوید کیج موسس استودیو صاحب نام Quantic Dream از استودیوهای سازنده عناوین پلی استیشن می باشد که در کارنامه خود بازیهایی از جمله :Fahrenheit/Heavy Rain و جدیدترین آن Beyond: Two Souls دارد. آقای کیج در آخرین مصاحبه اش با سایت Gamers.Blog فرانسه درباره کنسول های نسل بعدی صحبت هایی کرده که در ادامه خواهیم دید.

ایشان درباره اینکه کدام یک از دو کنسول برنده میدان هستند بیان کرده که پیش بینی اینکه کدام یک برنده میدان می باشند بسیار سخت است زیرا دیگر مانند گذشته نیست و همه چیز متفاوت است. وی گفته است که :

هر دوره متفاوت است.همانطور که ما آخرین دوره کنسول ها تا به امروز را دیده ایم.در دوره ps2 سونی برنده میدان بود اما در دوره ps3,xbox 360 هردو با اصلاحاتی روبه رو شدند و مهم تر اینکه کنسول wii نیز وارد میدان شد.دوره بعدی به احتمال زیاد متفاوت تر خواهد بود.

اول اینکه در دوره جدید قدرت گرافیک برای واقع گرایی بیشتر بازی ها افزایش می یابد و به طور قابل توجهی این موضوع بیشتر و بیشتر شده و تعجبی ندارد و این افزایش را در کنسول های مختلف دیده می شود.بعد اجتماعی نیز در بازی بسیار مهم است.با این وجود ما انتظار داریم که کنسول به طور خاصی در دنیای تلفن همراه باشد و یا تلفن همراه صفحه نمایش دوم کنسول باشد.

در کل سخت است که بگوییم مایکروسافت برنده است یا سونی اگرچه آنها در برخی موارد مانند هم هستند اما هرکدام هدف خود را دنبال می کنند.

با توجه به سخنان آقای کیج می توان گفت که ایشان صحبت های درستی کرده اند و واقعا سخت است بگوییم کدام برنده میدان می باشند زیرا هرکدام نهایت تلاش خود را در جهت موفقیت خود به کار می گیرند که این قابل تحسین است.لازم به یادآوری است که کنسول ps4 در ۱۵ و۲۹ نوامبر وارد بازار امریکای شمالی و اروپا شد و کنسول xbox one نیز ۲۲ نوامبر در ۱۳ کشور جهان عرضه گشت.

میلاد جهاندار

من میلاد جهاندار هستم تجربه خبرنگاری در چند سایت رو دارم و عاشق گیمرهای عزیز که به گیم علاقه زیادی دارن.

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. متین نصیری گفت:

    هه ! دیوید کیج از خود راضی…

    نظر کیج هیچ اهمیتی نداره، مثل این میمونه که فیل اسپنسر بیاد بگه X1 برنده هست!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *