عنوان Final Fantasy XV در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد

به تازگی آقای Hajime Tabata کارگردان عنوان Final Fantasy XV ضمن تبریک گفتن فرا رسیدن سال نوی میلادی، اعلام کرده است عنوان نام برده بالاخره در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد. در ادامه با MihanGame.com همراه باشید

ما بالاخره عنوان Final Fantasy XV را امسال، یعنی ۲۰۱۶ ، منتشر خواهیم کرد! در روند ساخت، مراحل قبلی نیازمند خرد ورزی و استحکام بودند. هرچند در طی مرحله نهایی نیازمند تمرکز کردن بر تلاش اراده ی قوی می باشد.

من به شما قول میدهم هر عضوی در روند ساخت این عنوان تا آخرین لحظه ی ممکن تمام تلاش خود را خواهند کرد. ما هر کاری بتوانیم انجام می دهیم تا Final Fantasy XV را به گونه ای به پایان برسانیم که برایتان تجربه ای رقم بزند که ما به آن افتخار کنیم و شما از آن لذت ببرید. تمام تیم این عنوان از حمایت های شما تشکر می کنند. من نمیتوانم بگویم که این حمایت چقدر برای ما ارزش دارد.

زمان بسیار زیادی از معرفی عنوان Final Fantasy XV می گذرد، این عنوان در اصل با نام Final Fantasy Versus XIII معرفی شده بود اما به Final Fantasy XV تغییر نام داد و پلتفرم های آن از نسل قبل به نسل ۸ منتقل شدند. این عنوان برای پلتفرم های Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد اما هنوز خبری از نسخه PC نمی باشد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. rosha گفت:

    من نسخه pc شو میخواااااااااااااااااااااام :(

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *