Horizon Zero Dawn قبل از Killzone: Shadow Fall در دست ساخت بوده است

Horizon Zero Dawn قبل از Killzone: Shadow Fall در دست ساخت بوده است ! شاید برایتان غیر قابل باور باشد اما این موضوع حقیقت دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با میهن گیم همراه باشید.

کمپانی Guerilla Games عنوان Killzone: Shadow Fall را به عنوان اولین پروژه انحصاری خود برای پلی استیشن ۴ به انتشار رساند. که در آن با یک گرافیک نسل جدید روبرو بودیم که به جرئت می‌توان گفت که به واقعیت نیز نزدیک بود. بعد از انتشار آن پروژه، این کمپانی تصمیم گرفت تا IP جدیدی خلق کند و بنابراین از آن در E3 پرده برداری کرد. عنوان نقش آفرینی به نام Horizon Zero Dawn که به خوبی توانست در کنفرانس Sony خودی نشان دهد.

جالب است بدانید که این کمپانی تا کنون عنوانی به غیر از فرنچایز Killzone به انتشار نرسانده است و از زمان پلی استیشن ۲ فقط بر روی این فرنچایز کار می‌کرد، بنابراین با پرده برداری از Horizon Zero Dawn غوغایی به پا شد. خالق فرنچایز Killzone: Shadow Fall شخصی به نام Hermen Hulst است. خبر شکه کننده دیگر این است که Horizon Zero Dawn قبل از Killzone: Shadow Fall در دست ساخت بوده است.

Hermen Hulst در بیانیه ای که به تازگی منتشر کرده است، چنین گفت که :

این واقعا برای کمپانی ما یک پروژه بزرگی بود، این پروژه بزرگ برای کمپانی ما مقید بود و از زمانی آغاز شد که … اگر چه که خوب هم از پسش بر آمدیم… ما قبل از اینکه ساخت عنوان Killzone Shadow Fall را شروع کنیم به ساخت پروژه Horizon Zero Dawn روی آوردیم. ما کار ساخت این عنوان را با یک موتور در دست توسعه شروع کردیم. اما خوشبختانه چون بر روی Shadow Fall کار می‌کردیم. توانستیم تا در زمان عرضه پلی استیشن ۴ این موتور گرافیکی را آماده کنیم.

Horizon Zero Dawn در سال ۲۰۱۶ به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ به انتشار خواهد رسید.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *