بهترین دستگاه جوجه کشی کدام است؟

 

امروز قصد بر این داریم تا بهترین دستگاه جوجه کشی موجود در ایران را به شما معرفی کنیم ، ما برای این موضوع با افراد با سابقه در زمینه جوجه کشی صحبت هایی داشته ایم که از این افراد در مورد بهترین تجربه آنها در زمینه جوجه کشی پرسیدیم ، در جواب تقریباً تمامی این افراد به دستگاه جوجه کشی Hovabator آمریکایی اصل اشاره داشته اند که راندمان خوبی را نیز از این دستگاه گرفته اند.

 

 

با تحقیقات بیشتر به این نتیجه رسیدیم که واقعاً دستگاه های جوجه کشی تولید شده توسط هواباتور امریکایی از جمله بهترین ها بوده اند و تنها محصولی که امکان برابری با این دستگاه را داشت ماشین های جوجه کشی اندیشه سبز بوده اند ، کارخانه اندیشه سبز به دلیل استفاده از قطعات سال ها محصولات با کیفیتی را ارائه داده است که امکان جوجه کشی از هر پرنده ای را دارا بود.

امروز دستگاه های جوجه کشی اندیشه سبز برترین دستگاه های ایرانی می باشد که توانسته اند خود را برای برابری با دستگاه های جوجه کشی جهانی همانند ارکام آماده نمایند که حاصل ۲۵ سال تجربه این کارخانه در زمینه تولید انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد.

 

با توجه به اینکه امروز در این مقاله قرار است بهترین دستگاه جوجه کشی را به شما عزیز آن معرفی کنیم ما دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی تولید شده توسط اندیشه سبز را به شما معرفی میکنیم که دارای پمپ آب و منطق فازی می باشد. این دستگاه جوجه کشی را ماشین جوجه کشی خانگی حرفه ای می نامند زیرا در جوجه کشی از هر پرنده ای راندمان بالاتر از ۹۰ درصد را به دست آورده است.

این دستگاه در مقابل دستگاه های جوجه کشی خارجی بسیار ارزان تر خواهد بود و راندمانی معادل دستگاه های جوجه کشی خارجی را نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

اگر بخواهیم نگاهی به قابلیت های این ماشین جوجه کشی خانگی ۱۲ تایی بیندازیم موارد زیر را باید یاد آور شویم:

       دستگاه جوجه کشی ۱۲ تایی حرفه ای اندیشه امکان جوجه کشی از پرندگان زینتی را به راحتی دارا میباشد

       دستگاه جوجه کشی اندیشه توانایی جوجه کشی از پرندگان اهلی را دقیقاً همانند مرغ مادر با نهایت راندمان دارا می باشد

       دستگاه اندیشه سبز از بهترین و با کیفیت ترین قطعات تشکیل شده است که به نوعی کیفیت ساخت دستگاه را تضمین می نماید.

       امکان استفاده از هوش مصنوعی در این دستگاه آن را به یک محصول کاملاً هوشمند که قادر است مطابق با اتفاقات دمایی که در اطراف آن می افتد تصمیم بگیرد تبدیل کرده است.

       بهره گیری از شانه های همه کاره که کاربر را از خرید هر نوع شانه دیگری کاملاً  بی نیاز می گرداند ، یعنی شما با خرید این دستگاه دیگر نیازی به خرید هیچ نوع شانه دیگری نخواهد داشت.

       بهره گیری از سنسور های فوق حساس SHT برای سنجش میزان دما و رطوبت داخل و بیرون دستگاه جوجه کشی به صورت کاملاً همزمان

       بهره گیری از ایزولاسیون بسیار عالی برای در امان ماندن تخم های نطفه دار از شوک دمایی و از این دست خطرات…

 

ده ها مورد دیگر وجود دارد که شما می توانید آن را در مقاله ( معرفی دستگاه های جوجه کشی ارزان و کارای اندیشه سبز ) مطالعه فرمایید.

 

البته ناگفته نماند در سطح جهان کارخانه های مشهوری همچون ارکام نیز وجود دارند که از جمله دقیق ترین تولید کننده ها می باشد. این کارخانه به دلیل پیشینه خود در ساخت دستگاه های انکیباتور انسانی توانسته دستگاه های جوجه کشی بسیار عالی را ارائه نماید.

 

اگر داخل ایران هستید و میخواهید یک دستگاه جوجه کشی ارکام را خریداری نمایید بایستی بدانید که گارانتی محصول به هیچ عنوان قابل اعتماد نخواهد بود. چرا که کشور عزیزمان ایران تحریم بوده و امکان ورود هیچ قطعه یدکی وجود نخواهد داشت. اما اگر شما یک دستگاه جوجه کشی وطنی خریداری نمایید می توانید از گارانتی و خدمات پس از فروش آن به نحو احسنت استفاده نمایید.

اندیشه سبز دارای بیش از ۱۰۰ نمایندگی فعال در ایران می باشد و شما می توانید از شهری که میخواهید دستگاه مورد نظر خودتان را تهیه فرمایید. کارخانه اندیشه سبز ۱۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش را برای دستگاه های جوجه کشی ارائه می نماید.

همچنین کارخانه اندیشه سبز ۱۰ سال خدمات پس از فروش را از بابت تضمین تامین قطعات یدکی به شما می دهد یعنی شما عزیزان می توانید حتی بعد از ۱۰ سال نیز با کارخانه تماس گرفته و خواهان قطعات یدکی محصول خریداری شده گردید.

 

اگر میخواهید اطلاعات کاملی را در زمینه دستگاه های جوجه کشی دریافت نمایید و یا اینکه اطلاعات جامعی در مورد انواع پرنده ها و نحوه پرورش آنها به دست آورید توصیه ما مراجعه به وب سایت هواباتور می باشد ، شما عزیزان می توانید با مراجعه به این سایت تمامی اسرار جوجه کشی را فرا گیرید.

 

منبع : هواباتور

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *