گوشی iPhone 6 Plus در تخت خواب شخصی آتش گرفت

مردم بسیاری در هنگام خواب گوشی خود را شارژ می کنند و آن را در هنگام خواب در کنار خود قرار می دهند سازندگان نیز شما را از این کار منع نمی کنند چون قاعدتا اتفاقی نباید بیفتد اما بر طبق گزارشات آقای David Grimsley هر دو این کار ها را کرده و اتفاق بسیار بدی برای او افتاده. گوشی iPhone 6 Plus او در هنگام شارژ آتش گرفت. برای اطلاعات بیشتر با MihanGame.com همراه باشید

بر طبق گزارشات وی او با گوشی خود به رخت خواب رفت و در نیمه های شب با صدای زنگی بیدار شد. در حقیقت کسی به او زنگ نمیزد بلکه بر اساس گفته های او از گوشی iPhone وی جرقه ها و شعله های آتش به بیرون می آمدند.

او در این مورد با اپل تماس گرفته و اپل تنها به فرستادن یک گوشی دیگر بسنده کرد David اظهار کرد که انتظار داشت نگرانی آن ها بیشتر باشد.

خوشبختانه او گوشی جدید خود را از اپل تحویل گرفته ولی دچار یک سوء ظن شده و نمی تواند به راحتی از گوشی خود استفاده کند چون می ترسد این اتفاق دوباره پیش بیاید.

بار ها شده که گوشی های شرکت های مختلف در هنگام شارژ آتش بگیرند اما اکثرا به دلیل استفاده از شارژر های تقلبی و ارزان قیمت است که باعث اتصالی کردن و آتش سوزی می شوند. اما دلیل این یک مورد از آنجایی که شارژر اصلی بوده هنوز مشخص نیست اپل نیز در سکوت به سر می برد و هنوز پاسخی در مورد این موضوع نداده

شما ممکن است این را هم بپسندید