Lara Croft: Reflections هم اکنون در App Store

Lara Croft: Reflections یک بازی رایگان (Free To Play) است که در سبک کارت بازی است و در دنیای اسرار آمیز تومب رایدر (Tomb Raider) اتفاق می افتد. این بازی هم اکنون برای دستگاه هایی که از سیستم عامل IOS پشتیبانی می کنند، در دسترس است. Player Attack اعلام کرد که این بازی هم اکنون در اپ استور (App Store) های کشور های نیوز لند و استرالیا در دسترس است و به زودی هم برای کشور های دیگر منتشر خواهد شد. در این بازی بر خلاف نسخه های قبلی کار هایی مثل شکار حیوانات، ترکیب اسلحه ها و… قابل انجام نیستندو شما با توجه به سبک بازی فقط با استفاده از مکانیک کارت بازی و جمع آوری اشیاء می توانید کار های مورد نیاز را انجام دهید. هم چنین، بخش چند نفره (Multi Player) هم در این بازی وجود دارد.

نکته ی قابل توجهی که در مورد این بازی وجود دارد، این است که شما می توانید مدل های مختلف لارا را مشاهده کنید و او را در لباس ها و سنین مختلف مشاهده کنید و با استفاده از آن ها به بازی بپردازید. شما باید با یک لارا به جنگ لارایی دیگر بروید! این موضوع در کل سری Tomb Raider بی سابقه بوده است و در هیچ یک از عناوین این سری دیده نشده است، چه در عناوین استودیو ی Crystal Dynamivs و چه در نسخه های قدیمی این بازی.

در زیر می توانید، مدل های مختلف این شخصیت محبوب را مشاهده کنید:

lara_croft_reflections_01lara_croft_reflections_03lara_croft_reflections_02lara_croft_reflections_04lara_croft_reflections_05 

 

 

 

 

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *