کارگردان بازی Rise of the Tomb Raider شرکت Square Enix را ترک کرد

به تازگی خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه کارگردان بازی Rise of the Tomb Raider یعنی آقای Brian Horton شرکت Square Enix را ترک کرده است و به استودیو Infinity Ward ملحق شده است و در آنجا سمت کارگردان هنری را بر عهده گرفته است. او در این باره در صفحه شخصی خود در Tumblr این گونه می نویسد:

” بعد از کار کردن بر روی دو بازی شگفت انگیز من و خانواده ام تصمیم گرفته ایم به کالیفرنیای جنوبی برگردیم و تجربه ای جدید را آغاز کنیم.”

با توجه به آپدیت او در صفحه شخصی خود در LinkedIn این تجربه جدید همان پیوستن به Infinty Ward است. او در زمان حضور در استودیو Crystal Dynamics در سال ۲۰۱۳ بر روی ریبوت Tomb Raider کار کرد و در آنجا نقش کارگردان ارشد بخش هنری را بر عهده داشت و کارگردان Rise of the Tomb Raider نیز بود. همچنین جالب است بدانید انتظار می رود نسخه ی جدید سری Call of Duty که امسال عرضه می شود توسط استودیو Infinity Ward ساخته شود که آخرین بار بازی نه چندان جالب Call of Duty: Ghosts را ساخته بود. بازی Rise of the Tomb Raider اواخر سال ۲۰۱۵ برای Xbox One و Xbox 360 منتشر شد و توانست مورد توجه منتقدان قرار بگیرد اما فروش خوبی را تجربه نکرد. نسخه ی PC این بازی قرار است در ۲۸ ژانویه عرضه شود و نسخه ی PS4 نیز امسال عرضه خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *