بررسی ۶۳۳x MicroSDXC عملکرد بالا لکسار (یک ترابیتی )

 

 

اولین مدل در نوع خودش

روابط عالی می توانند به چیز های بزرگ منجر شوند . چند شرکت در عرض چند ماه گذشته در مورد  بازاریابی  برای یک هدف مقدس برای وسیله ذخیره ساز قابل حمل ابراز تمایل کرده اند  و این وسیله چیزی جزء ۶۳۳x MicroSDXC عملکرد بالا لکسار (یک ترابیتی ) نیست . این یک پکیج کوچک است و در واقع بسیار کم حجم می باشد .

این کارت حافظه قادر خواهد بود تا ۱۷۰۰۰ ساعت موسیقی ، ۲۰۰۰ ساعت فیلم ، ۶۲۰۰۰۰ عکس یا ۱۰۰۰ فیلم را در خود نگه دارد و کوچک تر از نوک انگشت اشاره شما است .

کارت حافظه ۶۳۳x لکسار دارای جدید ترین عنوان A2 در دسته عملکرد اپلیکیشن بوده است که نشان می دهد این کارت دارای حداقل خواندن تصادفی ۴۰۰۰ IOPS ، حداقل رایت تصادفی ۲۰۰۰IOPS و حداقل رایت متوالی پایداری ۱۰ مگا بیت بر ثانیه بوده است و همچنین این موضوع توسط عنوان Class 10 ان تایید شده بود . این کارت حافظه بهمین نحو به UHS و جدید ترین دسته ویدیویی با حداقل ۳۰ مگا بیت بر ثانیه مجهز است .

از اینرو آنچه به طور کلی باعث شوک به ما شده بود در واقع این بود که کارت حافظه  ۶۳۳x MicroSDXC عملکرد بالا لکسار (یک ترابیتی ) با تلفن هوشمند گلکسی نوت ۸ ساموسنگ سازگار است و به خوبی در تست ها تایید شده است .

معیار ATTO Disk

معیار ATTO Disk  شاید یکی از قدیمی ترین معیار ها است و قطعا جزء اصلی مشخصه های عملکردی تولید کننده می باشد . ATTO از داده RAW یا قابل فشرده سازی استفاده می کند و ما برای معیار های خودمان از طول مجموعه ۲۵۶ مگا بیتی استفاده می کنیم و عملکرد خواندن و رایت انواع اندازه های انتقال از ۰.۵ تا ۸۱۹۲ کیلو بیت را تست می کنیم . تولید کنندگان این روش تست را ترجیح می دهند چون به داده خام بجای تصادفی می پردازد  که هر چند واقع گرایانه است ولی به نتایج عملکردی پایین تر منجر می گردد .

نتایج اولیه تست ATTO ما بسیار قدرتمند هستند و ما به همین نحو پیشرفت یکنواخت را همانند افزایش اندازه های نمونه شاهد هستیم و نتایج برحسب انتظار معادل ۹۷ مگا بیت بر ثانیه خواندن و ۸۶مگا بیت بر ثانیه رایت هستند .

معیار کریستا دیسک در برابر ۵.۵.۰ X64

معیار کریستال دیسک برای اندازه گیری عملکرد خواندن و رایت از طریق نمونه برداری داده تصادفی استفاده می گردد که تا حد زیادی غیر قابل فشرده سازی می باشد . ظاهرا عملکرد صرف نظراز نمونه داده یکسان است از اینرو ما تنها استفاده از نمونه های داده تصادفی را منظور کرده ایم .

ما یک بار دیگر نتایج بسیار قدرتمند را در CDM داریم و شما ممکن است متوجه شوید که نتایج تصادفی ۴K پایین هستند . این نتیجه مورد انتظار و نمونه نوعی هر کارت فلش در بازار امروزی می باشد . دلیل این است که این کارت  برای ضبط ، ذخیره سازی و پلی بک رسانه مورد نظر می باشد که در این حوزه به خوبی عمل می کند . این در نتایج عالی رایت متوالی در وهله اول نشان داده شده است . اگر این کارت برای فایل های سیستم کوچک و قابل فشرده سازی زیاد به خوبی تنظیم گردد ، شما می توانید ان نتایج را در خط ته درست یک کم بالاتر مشاهده نمایید .

معیار  AS SSD نسخه ۱.۹

سخت ترین معیار در دسترس برای اس اس دی ها در واقع AS SSD می باشد چون صرفا به نمونه های داده غیر قابل فشرده سازی در زمان تست عملکرد تکیه می کند . تست های AS SSD را تا حد زیادی می توان بد ترین سناریو در کسب داده سرعت های انتقال به حساب اورد و تعدادی از علاقمندان بخاطر نیاز هایشان به AS SSD علاقمندند .

در واقع اینها یک سری نتایج ابتدایی از طریق AS SSD هستند چون این نرم افزار یکی از بهترین ها در کسب و کار است . ما وقت امان را برای تست ۴K هدر نمی دهیم و علت امر هم خیلی ساده است چون بیست دقیقه زمان بیشتر برای کسب نتیجه نیاز است .

معیار ASU

ASU یک بستر تست کامل است که بر ای اس اس دی های امروزی در دسترس می باشد  . نه تنها در این معیار نتایج تست برای بازده بلکه همچنین برای IOPS و زمان های دسترسی دیسک نمایش داده می شود . نه تنها این بستر تست معیار اس اس دی فعلی را نشان می دهد بلکه همچنین چیز هایی نظیر تست دوام و تست های ترکیبی خواندن و رایت را منظور کرده است که همه آنها به سادگی درک می شوند و در تست معیار امان استفاده می شوند .

تست دیسک سیستم ویدیویی AJA

تست دیسک سیستم های ویدیویی AJA در رویه کار ما یک تست نسبتا جدید است و سرعت انتقال فایل های ویدیویی با وضوح ها و کدک مختلف تست می شود .

TxBENCH

TxBENCH یکی از معیار های جدید است که همانند کریستال دیسک مارک دارای کاربرد زیادی است ولی دارای چندین مشخصه دیگر می باشد . محک زنی بار پیشرفته و همچنین اطلاعات کامل داریو و حذف داده از طریق برنامه حذف ایمن ، حذف ایمن پیشرفته ، TRIM و رایت زیاد پیکر بندی نمود .

ام آی تی شاپ بهترین ارائه دهنده کارت حافظه لکسار در ایران

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *