Square Enix از نسخه ی جدید Tomb Raider در ماه دسامبر رونمایی خواهد کرد

دیروز طی خبری که منتشر شده بود مبنی بر آنکه نسخه ای جدید از سری Tomb Raider به نام Tomb Raider: Definitive Edition در سایت آمازون برای پیش فروش گذاشته شد امروز نیز کمپانی Square Enix نیز واکنش خود را نسبت به آن نشان داد که در ادامه مطلب میتوانید اطلاعات جدیدی را از این بازی ببینید.

دیروز فروشگاه آمازون ایتالیا بازی Tomb Raider: Definitive Edition را برای عرضه در ۲۴ ژانویه سال آینده و برای PS4 و یک پلتفرم ناشناخته دیگر لیست کرد.امروز نیز کمپانی سازنده این سری یعنی Square Enix در طی صحبت هایی گفت که:

در این روز ها نگه داشتن یک راز واقعا سخت است.ما از شور و اشتیاق طرفداران خود خوشمان می آید،در هر صورت ما اطاعاتی را برای عرضه در حال حاضر نداریم.ما شدیدا به شما پیشنهاد میکنیم که حواستان و تمرکزتان بر روی اتفاقاتی که در ماه دسامبر می افتد باشد.

چه اتفاقی در دسامبر خواهد افتاد؟همه چیز دست به دست هم میدهند تا که یک بازی جدید در مراسم Spike VGX امسال معرفی خواهد شد که این مراسم نیز روز ۷ دسامبر انجام خواهد شد.ما مثل همیشه شما را در جریانات قرار میدهیم ولی حتما طرفداران سری Tomb Raider از تجربه ی یک نسخه ی جدید از سری دوست داشتنیشان خوششان می آید.

 

سید عباس برسی زاده

I think about all of us walking our own green mile each in our own time.but ohh God,sometimes the Green Mile seems so long.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *