Watch Dogs بدون Bad Blood برای Wii U آمد، اما توسعه دهنده‌های خودش را دارد

watch_dogs1

 

Watch Dogs برای Wii U دو روز دیگر در امریکای شمالی و به دنبال آن در اروپا و ژاپن عرضه می‌شود و همان‌طور که یوبیسافت گفته بود، این نسخه توسعه‌دهنده های پیشین منتشر شده از این بازی برای پلتفرم های دیگر را دربر نخواهد داشت، اما این بدان معنا هم نیست که نسخه خاص نینتندو قرار است خشک و خالی عرضه شود. به گزارش گیم اسپات، از طریق فروشگاه اینترنتی Nintendo eShop فعلا افراد می‌توانند دو توسعه‌دهنده دیگر برای این بازی دانلود نمایند.

 

توسعه دهنده نخست که Conspiracy نام گرفته است، یک توسعه‌دهنده واقعیت افزوده مبارزه با هوش مصنوعی‌است و توسعه دهنده دوم تحت عنوان Access Granted، مجموعه‌ای از امکانات مخصوص پیش خرید بازی شامل لباس ها، مهارت‌ها و سه ماموریت جدید را اضافه می‌کند.

 

حمایت توسعه دهنده های شخص ثالث از کنسول های نینتندو چندان جالب به نظر نمی‌رسد ولی همان‌طور که رئیس بخش امریکای شرکت اخیرا اشاره کرده بود، کمپانی ژاپنی مشکل خاصی با این قضیه نداشته و ترجیح می‌دهد پلتفرم هایی خاص با عناوین متفاوت از دو کنسول رقیب، Xbox One و PS4، ارائه کند.

 

فرشاد خرمی

فعال در عرصه گیم عمدتا به عنوان خبرنگار. ژورنالیستی سایبر را به عنوان یک حرفه نگاه می کنم و مطالعات بسیاری در این زمینه داشته ام. همچنین تجربیات و اطلاعاتی در زمینه نقد و بررسی گیم و اصول و فنون آن دارم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *