مقایسه کردندر حال مقایسه ...

ورود دنیای مد به بازار گردشگری | www.aysham.com

در حال خواندن
ورود دنیای مد به بازار گردشگری | www.aysham.com

ورود دنیای مد به بازار گردشگری

اولین چیزی که در هنگام شنیدن کلمه مد به ذهن خطور میکند مد در زمینه پوشاک و کیف و کفش است.ولی این روزها دنیای مد به بازار خدمات مسافرتی نفوذ کرده و مسیرهای همچون ترکیه،دبی، ارمنستان دیگر به عنوان سفرهای لوکس به حساب نمی آیند.

هرچه روزها می گذرد مسیرهای سفر نیز دورتر می شود و کشورها نیز در جذب مسافرین،خدمات نوین تری را ارائه می دهند.

در ادامه مقاله به معرفی مسیرهای نو در صنعت گردشگری می پردازیم.

۱.تور ویتنام: سفر به سرزمینی با طبیعت بکر و دنیایی از مراکز خرید ارزان و مزارع برنج سواحلی آرام و زیبا این کوتاهترین تعریفی است که می توان از ویتنام به شما عرضه گردد.شهرهایی چون هوشی مین،هانوی،فانی تیت،هالونگ بی، با زیبایی های خود شما را به تماشا وا می دارند.

۲.تور مالدیو:کشوری با آبهای زلال،هتلهای لوکس مناظری بی نظیر که آرامش را در سراسر وجودتان جاری می سازد.پیشنهاد ما برای تورهای ماه عسل و به دور از هرگونه شلوغی به شما عزیزان تور مالدیو می باشد.

۳.تور سریلانکا: مزارع چای،سرزمین فیل ها،باغ،داروهای گیاهی و معابد بودایی و …

زیبایی و پاکی سریلانکا فرهنگ غنی و بالای مردمان سریلانکا که به اشک هندوستان معروف است شما ر ا غرق در طبیعت بکر خود می کند.

اگر در جستجوی توری هستید که ترکیبی از فرهنگ و طبیعت باشد شما را به سریلانکا دعوت می کنیم.

۴.تور بالی: سرزمینی مدرن در کنار فرهنگی کهن ،غذاهای محلی، کیفیت هایی در حد تورهای اروپایی و سواحلی جذاب به درور از هیاهوی شهری،تفریحات آبی،معابد کهن،حیات وحشی بی نظیر که همگی نوید از توری باور نکردنی می دهد.

۵.تور قبرس: یکی از نزدیکترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا به ایران که سواحل زیبایی آن در دریای مدیترانه با آغوش باز در انتظار شماست.

سکوتی بی نظیر و شهرهایی که یکی از دیگری زیباتر است.

لارناکا،لیماسول،نیکوزیا،آیاناپا،پانوس و … که شبهایی زیبا را در تابستان برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

۶.تور مالزی:تورهای ترکیبی مالزی شامل: مالزی+سنگاپور،کوالالامپور+بالی،کوالالامپور+پنانگ،کوالالامپور+صباح و… تنوعی از شهرهای ساحلی و مدرن که هر یک جذابیت های خود را دارد هم تنوع،هم آرامش و ساحل هم خرید و هم تاریخ و فرهنگ. همه و همه در کنار یکدیگر در کشوری کهن.

۷.تور بلغارستان: کشوری با سواحلی بی نظیر همچون وارنا و سانی بیچ و سرزمینی با تمدنی اروپایی و پایتختی به نام صوفیا شما را به سفری تابستانی دعوت میکند.تا تجربه ای جدید را برای شما به ارمغان بیاورد.

۸.تور یونان: سرزمینی برای چهار فصل جزایری بی نظیر فرهنگی غنی و تمدنی کهن جزایری همچون کرت،رودوس،سنتورینی،میکونوس و … و در کنار همه آنها پایتخت دیدنی به نام آتن شاید بهترین مقصد در دنیای مد گردشگری یونان باشد.

 

۹.تور هند:از هر کجای این سرزمین بگویم باز هم جای دارد. دهلی،آگرا،جیپور،بمبئی،گوآ،کرالا،کوچین و…  هم طبیعت هم ساحل هم تاریخ هم حیات وحش و هرچه که شما بخواهید همه و همه در تور زیبای هندوستان با تمدنی بی نظیر.

۱۰.تور تایلند: ولی نه مثل همیشه اینبار سفر به شهرهای جدید و ناشناخته تر پوکت،سامویی،کرابی و فی فی و …

باز هم جای دارد تا هرچه بیشتر از مکانهای ناشناخته تر این سرزمین نام ببریم ولی اکنون فقط و فقط شما را دعوت میکنیم به آرامش  در این سرزمین به همراه خرید و بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی و شاید بتوانیم اندکی بیشتر شما را از شلوغی دنیای امروز دور کنیم.

و در پایان به معرفی دفتر خدمات مسافرتی آیشم می پردازیم که مجری مستقیم مسیرهای مد روز در دنیای گردشگری می باشد.

http://www.aysham.com/

واکنش شما چیست؟
عالی بود
0%
خوبه
0%
بد نبود
100%
جالب نیست
0%
این چیه دیگه!
0%
درباره نویسنده
هومن محمدزاده
مدیریت وب سایت میهن گیم

یک دیدگاه بدهید