تور روسیه – سوچی بهشت گردشگران | www.travelrussia.ir

تور روسیه – سوچی بهشت گردشگران

 

از آنجایی که هر ساله هزاران نفر از هم وطنان عزیزمان در تور بهار روسیه شرکت کرده و به شهر سوچی سفر می کنند لازم دیدیم تا اطلاعات مختصری را راجع به این شهر برای گردشگران عزیز تور سوچی قرار بدهیم.

برای کسانی که در فصل بهار قصد سفر به روسیه را دارند شهر سوچی بهترین گزینه برای گشت و گذار و تفریح و علاوه بر اینها بازدید از مکان های باستانی نیز می باشد. این شهر کوهستانی با توجه به اینکه در ساحل دریای سیاه قرار گرفته، در طرف دیگر آن کوه های بکر و زیبای قفقاز قرار گرفته اند و این بزرگ ترین عاملی شده است که علاوه بر به وجود آمدن مناظر زیبای کوهستانی و تبدیل شدن به بزرگ نرین مکان برای ورزش های زمستانی، در کل ۳۰۰ روز از سال را آفتابی می باشد و دارای آب و هوای معتدل می باشد.

ماه های نوامبر تا ژانویه نیز با وجود اینکه هوا سرد می باشد ولی در این روزها نیز این شهر رویایی طالبان خود را دارد، به طوری که کل سال را منتظر این روزها به سر می برند تا به این شهر سفر کرده و بتوانند از تفریح گاه های زمستانی آن استفاده کرده و لذت ببرند.

 

اسکای پارک سوچی - تور روسیه و سوچی
اسکای پارک سوچی – تور روسیه و سوچی
 

کسانی که در تور روسیه سوچی شرکت می کنند از هر سلیقه و سبک و سیاقی که باشند می توانند با اطمینان در این تور شرکت کنند و منتظر برآورده شدن تمایلات و سلایق خود باشند. شهر سوچی به دلیل دارا بودن فرهنگ های مختلف و جاذبه ها و تسهیلاتی که برای گردشگران تور روسیه و به تور خاص تور سوچی دارد بدون اغراق می توان گفت که یک مقصد گردشگری برای کل کشورها با هر سلیقه و فرهنگی می باشد.

گردشگران مشتاق ثبت نام در تور روسیه سوچی که علاقمند به تفریحات ساحلی و تفریح گاه های آبی می باشند به جرات می توان گفت که شهر سوچی بهشت این علاقمندان است. پارک های آبی، پارک دلفین ها، تفریح گاه های ساحلی و چشمه های آب معدنی سوچی همه تنها جزئی از مکان هایی است که این علاقمندان را به خود جذب می کند . همچنین به دلیل سکونت اکثریت جمعیت شهر سوچی در سواحل آن تمامی امکاناتی که هر گردشگر اعم از رفاهی و گردشی و تفریحی نیاز دارد در ساحل مهیا می باشد.

تور بهار روسیه که قسمت اعظم برنامه خود را بر پایه سفر به سوچی برنامه ریزی کرده است، از آب و هوای منحصر به فرد در این شهر استفاده کرده و هزاران گردشگر را برای ثبت نام در تور سوچی به خود جذب می کند. از دیگز عوامل جذب گردشگران برای سفر به سوچی فرهنگ متنوع و غذاهای خوشمزه آن می باشد که علاوه بر گردشگران خارجی، خود روس ها را از اقصی نقاط کشور روسیه به این شهر جذب می کند.

در این شهر اهالی سوچی با چایخانه های زیبا و دیدنی و رستوران های سنتی با دکوراسیون های خاص به گرمی از گردشگران تور روسیه سوچی پذیرایی می کنند و با صبحانه های لذیذ و پذیرایی هایی که با آجیل های متنوع انجام می دهند دل گردشگران تور سوچی را می برند. همچنین کافه هایی نیز در اسکله های این شهر از جمله اسکله ی مرکزی وجود دارد که جزء بهترین انتخاب های گردشگران تور سوچی برای صرف غذا می باشند. این مکان ها به دلیل میزبانی و سرویس باکیفیت و موقعیت مکانی زیبایی که قرار گرفته اند بسیار مورد علاقه گردشگران می باشند.

 

تور سوچی
تور سوچی
 

از جمله مکان های گردشگری و تفریحی شهر سوچی عبارتند از: پارک دلفین ها، پارک آبی آکوالو، آبشار خوورسکی، باغ میمون، چایخانه ها، پل آسمان سوچی، باغ بزرگ گیاه شناسی، چشمه های آب گرم، پیست های اسکی، ورزش های زمستانی، تفریح گاه های ساحای و کوه آخون بزرگ سوچی.

توصیه مرکز تخصصی تور روسیه به گردشگران عزیز که قصد سفر به سوچی با ثبت نام در تور سوچی را دارند این است که فصل بهار را برای سفر به این شهر انتخاب کنند و از اقامت در بهشت لذت ببرند.

 

با نظارت شرکت Travel to Russia و سازمان گردشگری

 

۰۲۱۸۸۱۷۶۲۰۲

۰۲۱۸۸۳۹۸۳۴۶

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *