XCOM 2 تاخیر خورد

اگر خودتان را برای تجربه XCOM 2 در نوامبر آماده کرده بودید باید بگویم که متاسفانه باید خودتان را برای ۵ فوریه آماده کنید زیرا این عنوان تاخیر خورد. برای کسب اطلاعات بیشتر با میهن گیم همراه باشید.

دو کمپانی ۲K و Firaxis Games اعلام کردند که عنوان XCOM 2 در فوریه در دسترس قرار خواهد گرفت. اینطور که پیداست طی یک کنفرانس در مورد این عنوان صحبت کردند و تصمیم گرفتند تا این عنوان را به تاخیر بی اندازند و در سایت رسمی این عنوان نیز نوشته شده که :

کل تیم ما به سختی در حال کار بر روی این عنوان هستند تا مطمئن شوند که این عنوان دنباله خوبی برای Enemy Unknown باشد. ما فقط به یکم زمان بیشتر نیاز داریم تا بهترین عنوان ممکن را وارد صنعت گیم کنیم.

ما میخواهیم تا XCOM 2 عمیق تر و تجربه دوباره آن از اول لذت بخش تر باشد، بنابراین برای پیاده سازی این ها به زمان بیشتری نیاز داریم.

این عنوان به طور انحصاری برای PC در دست ساخت است و قرار بود تا در نوامبر به انتشار برسد اما طبق گفته سازنده بازی این عنوان در ۵ فوریه سال ۲۰۱۶ راهی بازار خواهد شد. XCOM: Enemy Unknown در سال ۲۰۱۲ برای PC، PS3، Xbox 360 منتشر شد و در سال ۲۰۱۳ به دنیای سیستم عامل های OSX و IOS پا گذاشت و در سال ۲۰۱۴ نیز راهی سیستم عامل های Android، Linux و SteamOS شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. دانیال نوائیان گفت:

    ممنون بابت خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *