E3 2014 : شاد ترین فرد E3 2014 | با تصاویری از رئیس کمپانی نینتندو در نمایشگاه E3 همراه باشید

h58866_shigeru_miyamoto.jpg

کمپانی نینتدو نیز مانند بسیاری از رقیبان دیگر در E3 2014 نمایشگاهی بر گزار کرد که در آن به معرفی بازی ها و کنسول هایش پرداخت . یکی از نکات قابل توجه در این نمایشگاه واکنش های بسیار جالب رئیس این کمپانی یعنی  آقای شیگرو میاموتو بود که با فعالیت و شادی بیش از اندازه خود در این نمایشگاه نظر همه را به خود جلب کرده بود . 

f93357_Miyamoto_4.jpg

یکی از خصوصیات خوب آقای میاموتو این بود که رفتار بسیار خوب و صمیمانه ای با کودکان حاضر در نمایشگاه داشت که باعث میشد نینتندو محبوبیت بیشتری کسب کند .شایان گفتن است آقای میاموتو بیشتر بازی ها را در کنار دیگر کاربران تست میکرد یا  در کنار آنها به بازی کردن می پرداخت . 

p296799_miyamoto_e3.jpg

در بیشتر صحنه ها و تصاویری که از این نمایشگاه منتشر شده است , همیشه لبخند روی لب ها ی آقای میاموتو بوده است که از این ویژگی او میتوان فهمید او مرد خوش مشربی است و رفتارش با کودکان بسیار صمیمانه است . 

f726289_project_giant_robot1.jpg

در ادامه ی این نمایشگاه بازی های جدیدی برای کنسول های نینتدو معرفی شد و برخی از بازی هایی هم که از قبل معرفی شده بودند در این نمایشگاه قابل بازی کردن بودند . در ادامه میتوانید تصاویر دیگری از ادامه ی این نمایشگاه را شاهد باشید . 

 

 

d270473_miyamoto_1.jpg

 

r430739_miyamoto_2.jpg

 

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. فرهاد گفت:

    شادی حق مسلم همه غیر از ایرانی هاست
    تکبیییر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *