آماده مردن باشید!|عنوان Lords of the Fallen در تاریخ ۳۱ اکتبر منتشر خواهد شد

به تازگی مشخص شده است که عنوان Lords of the Fallen که ترکیبی از عناوین مانند Witcher و Dark Souls میباشد و قرار است در تاریخ ۳۱ اکتبر بر روی کنسول های Xbox One و PS 4 و همچنین PC منتشر شود.

این عنوان توسط استودیو های Deck13 و CI Games در حال توسعه میباشد و توسط کارگردان عنوان فوق العاده زیبای Witcher 2 کارگردانی خواهد شد.این عنوان مانند Witcher یک عنوان RPG است و مانند Dark Souls عنوان سخت و جذاب میباشد به طوریکه بازیکنان گیم پد های خود را به در و دیوار پرت خواهند کرد!

در عنوان Lords of the Fallen شما در نقش Harkyn قرار خواهید گرفت که گناهان زیادی را در طول عمر خود انجام داده است و به او فرصتی داده شده است که گناهان خود را جبران کرده و به رستگاری برسد.اما فقط حاکمان جهان راهی برای دور کردن شرارت از انسان میدانند.در مدت ها قبل جنگی بین خدایان و نیرو های شیطانی رخ داد که طی ان خدایان شکست خوردند.اما اکنون Harkyn و مربی وی Kaslo از زندان گریخته اند تا ماموریتی را برای متوقف کردن جنگ به اتمام برسانند.

Lords of the Fallen قرار است در تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۱۴ بر روی PS 4 و Xbox One با قیمت ۴۹$ و با قیمت ۲۹$ بر روی PC عرضه شود.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

۳ پاسخ‌ها

  1. دانیال نوائیان گفت:

    ممنون مهرداد جان

  2. منتظرشم.از سبکش خوشم میاد.ممنون بابت خبر

  3. MiLaD SparDa گفت:

    واقعا بازی خوبی هست اگه همونجور که میگن باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *