منتظر ویدیویی جدید از گیم پلی بازی Metal Gear Solid V در ماه بعدی باشید

Gamescom امسال کونامی در تاریخ ۱۳ اگوست 60 دقیقه ویژه پیش نمایشی از بازی را نمایش خواهد داد.

کونامی امروز اعلام کرد که شب ۱۳ آگوست ماه آینده که آنها میزبان آلمان خواهند بود در Gamescom جشن منحصر به فردی برگزار خواهد شد.در این میان بازی Metal Gear Solid که خالق آن Hideo Kojima است گیم پلی جدیدی را به نمایش خواهد گذاشت که این بازی Open World در دست ساخت برای آینده را نمایش میدهد.

محل رزرو شده در تازیخ ۱۳ آگوست گنبد موسیقی در کلن،آلمان خواهد بود در Gamescom این ۶۰ دقیقه ویژه متعلق به Metal Gear Solid V: The Phantom میباشد که میزبان آن روزنامه نگاری به نام Geoff Keighley است.

بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain در طول این رویداد در حالی که خود کوجیما هم حضور خواهد داشت به صورت انحصاری گیم پلی جدیدی را ارائه خواهد کرد که شمال آخرین جزئیات در Metal Gear Solid V: The Phantom Pain خواهد بود. این ویدیو نشان دهنده ی خلاقیت کوجیما و موتور ساخت آن یعنی FOX Engine و چیز های بیشتری است.

و همچنین یک رویداد ویژه نیز شامل پرسش و پاسخ با کوجیما می باشد . شما چی ، می توانید شرکت کنید؟ کونامی به این سوال اینجور پاسخ داده است که کسانی که نمی توانند در این پرسش و پاسخ شرکت کنند در عوض برای خوشحالی آنها مسابقه ای بعد از آن راه اندازی میکنیم که به نفرات اول جایزه خواهیم داد. همچنین کونامی گفت که به زودی  از دسترس بودن بلیط هم اطلاعاتی اعلام خواهد کرد.

اگر شما قادر به شرکت در این رویداد نیستید زیاد مهم نیست چون شما قادر خواهید بود که این رویداد را در ۸ شب به وقت Cet از تویتر (Twitch) ویدیوی آن را مشاهده کنید.

این بازی در آینده برای Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 منتشر خواهد شد ، هنوز تاریخ دقیقی برای این بازی اعلام نشده است.

نمایشگاه Gamescom از ۱۴ تا ۱۷ آگوست برگزار خواهد شد که از روز ۱۴ با ما باشید تا تمامی اخبار آن را به گوش شما برسانیم.

علیرضا ناجی

خیلیا می خوان مارو خراب کنن ولی نمیدونن ما از خرابه ها برج میسازیم.

شما ممکن است این را هم بپسندید

۲ پاسخ‌ها

  1. Mohammad گفت:

    واقعا این بازی فوق العادست.
    ممنون بابت خبر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *