FIFA 14 بازی اول کریسمس در بریتانیا

1FIFA 14 بازی شماره یک بریتانیا شده است. آمار و ارقام نشان می دهد که بازی FIFA 14 توانسته است با پیشرفت ۱۸% درصدی رقیب خود یعنی Call Of Duty: Ghosts را شکست دهد و در رتبه ی اول قرار گیرد. این اختلاف ۱۷۰۰۰ نسخه می باشد. 

از سال ۲۰۰۷ و با عرضه ی بازی Call Of Duty: Modern Warfare این مقام تحت سلطه ی عناوین سری ندای وظیفه (Call Of Duty) بوده است. در سال گذشته هم بازی Call Of Duty: Black Ops 2 توانست این مقام را به خود اختصاص دهد. آخرین باری که یک نسخه از سری فیفا توانسته بود به این مفام دست یابد، سال ۲۰۰۸ بود که FIFA 09 توانست این مقام را به دست آورد.

از ۲۸ سال پیش که جدول فروش بازی های بریتانیا به وجود آمد، کمپای بزرگ EA شرکتی بود که توانست با ۱۴ بازی بیش ترین عناوین برتر کریسمس را به دست آورد. لازم به ذکر است که ۸ عدد از این بازی ها عناوین سری FIFA بوده اند!

هم اکنون بازی FIFA 14 در صدر قرار دارد؛ Call Of Duty: Ghosts دوم است و Assasin's Creed IV: Black Flag هم توانسته است رتبه ی سوم را به خود اختصاص دهد؛ نسخه ی چهارم سری Battlefield هم در رده ی چهارم قرار دارد و Lego Marvel Super Heroes هم در رده ی پنجم قرار دارد.

Grand Theft Auto V در رده ی ششم است و Just Dance 2014 با سقوط همراه بوده و هم اکنون در رتبه ی هفتم قرار دارد و Need for Speed: Rivals هم  در رده ی هشتم قرار دارد. Killzone: Shadow Fall، عنوان انحصاری PS4 هم توانسته است به جمع۱۰ بازی پر فروش باز گردد و در رتبه ی نهم جای گیرد. نسخه ی XBOX 360 بازی Minecraft هم در رده ی دهم قرار دارد و هم چنان رقابت تنگاتنگی با بازی انحصاری PS3 یعنی Gran Torismo 6 دارد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *