اپل وجود برنامه مهاجرت از iOS به اندروید را رد کرد

تنها دیروز بود که ما شایعه ای با عنوان اینکه اپل در حال ساخت برنامه ای برای مهاجرت کاربران iOS به اندروید که با آن به راحتی می توان عکس ها، فیلم ها و مخاطبین را به گوشی اندروید انتقال داد شنیدیم. اپل در حال حاضر برنامه ای طبق عنوان Move to iOS در گوگل پلی دارد که به کاربران اندروید اجازه می دهد به iOS مهاجرت کنند.

امروز سخنگوی اپل، آقای Trudy Muller اعلام کرد که هیچ حقیقتی پشت این شایعه وجود ندارد و هم چنین Tim Cook مدیر اجرایی اپل زمانی که خبر مهاجرت ۳۰ درصد از کاربران پلتفرم های دیگر به iOS منتشر شد گفت: ” ما کاملا روی مهاجرت کاربران از اندروید به iOS تمرکز داریم و آن هم به خوبی پیش می رود. مهاجرانی از پلتفرم های دیگر هم وجود داشته اند اما به نظر اندروید بزرگترینشان است.

داستان اصلی به جایی برمیگردد که اپراتور های اروپایی از اپل درخواست کردند تا برنامه ای برای مهاجرت کاربران از iOS به اندروید بسازد زیرا این کار برای کاربران کمی پیچیده بود تا خودشان به یک گوشی اندروید مهاجرت کنند. این به تنهایی دلیل خوبی نیست تا اپل را راضی به انجام چنین کاری بکند و ساختن چنین برنامه ای برای فرار کاربران از گوشی های اپل اصلا در شخصیت این شرکت وجود ندارد.

محمد جواد ذکریایی

محمد جواد ذکریایی هستم خبرنگار میهن گیم!

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. روشنک گفت:

    کارخوبی کرد دمش گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *