صفحه نمایش انعطاف پذیر LG در نمایشگاه CES عرضه خواهد شد

تصور کنید که قرار است به جای حمل تبلت های سنگین و بزرگی مانند iPad Pro با اندازه ۱۲.۹ اینچ یا Galaxy View با اندازه ۱۸ اینچ، تبلت خود را با هر اندازه ای، مانند یک روزنامه جمع کنید! با این روش خیلی راحت تر در کیف یا فضا های محدود جا می گیرند. حال LG می گوید که این تصور دیگر مثل یک فیلم علمی – تخیلی نیست و قرار است صفحه نمایش انعطاف پذیر LG به زودی در نمایشگاه CES معرفی شود. در ادامه با MihanGame.com همراه باشید

نمایشگاه CES 2016 به زودی آغاز می شود و LG قرار است از این فرصت استفاده کند تا جدیدترین نمایشگر های LCD و OLED خود را در آن برای طرفداران این سری به نمایش بگذارد. حال در این بین، نمایشگری ۱۸ اینچی – که در تصویر بالا مشاهده می کنید – توجه ما را به خود جلب کرده است.

حال شاید شما فکر کنید که آیا ۱۸ اینچ واقعا برای یک تبلت بزرگ نیست؟ تا وقتی که می توانید آن را مانند تصویر خم کنید، خیر!

شرکت LG تاریخچۀ طولانی در تولید نمایشگر های خمیده و انعطاف پذیر دارد ولی ما هنوز باید صفحه نمایش های OLED کاملا انعطاف پذیر را در قالب محصولات تجاری بیشتری مشاهده کنیم و هنوز نیاز به توسعه دارند.

البته باید اشاره کرد به اینکه از اینگونه صفحات نمایش، از گذشته توسط شرکت های مختلف تیزر های مختلفی عرضه می شد اما LG با عرضۀ این نمایشگر، این سطح تکنولوژی را به درجۀ بالاتری خواهد رساند و در آینده شاهد پیشرفت و عرضۀ نسخه های جدیدتر و بهتری خواهیم بود.

محمد جواد ذکریایی

محمد جواد ذکریایی هستم خبرنگار میهن گیم!

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *