تماشا کنید: تریلری جدید از گیم پلی عنوان انحصاری Days Gone منتشر شد

Days Gone

توسعه دهندگان یک عنوان اغلب اوقات میگویند که ممکن است هر اتفاقی در بازیشان رخ دهد و یا انتخاب های بازیباز نقشی مهم و اساسی را در بازی ایفا میکند. اما همان طور که میدانیم این نوع صحبت ها بیشتر پیرامون تبلیغات بازی و این که بازیکنان بیشتری به عنوان در حال ساخت کشیده شوند زده خواهد شد. ولی این بار و با نمایش جدیدی از انحصاری جدید کنسول PlayStation 4 یعنی عنوان Days Gone به این نکته میتوان پی برد که واقعا ممکن است هر اتفاقی در بازی رخ دهد و به طور حتم انتخاب های بازیباز نقشی حیاتی در بازی خواهد داشت.

در E3 2017 تریلری از گیم پلی عنوان Days Gone به نمایش در آمد که در آن شاهد مبارزات شخصیت اصلی بازی با گروهی از انسان ها و مکانیک های مختلف گیم پلی بودیم. به تازگی نیز سونی تریلری جدید از گیم پلی این عنوان را منتشر کرده است که جزییاتی بیشتر از آن را در اختیارمان قرار خواهد داد.

گیم پلی جدید بازی این بار در فصل زمستان اتفاق خواهد افتاد و این نکته به بازیباز گوشزد میشود که با انتخاب راه ها و مسیرهای مختلف دشمنان شما نیز واکنشی متغیر را از خود نشان خواهند داد. ویدئو جدید به ما نشان میدهد که چگونه میتوانیم از راه های مختلف به اهداف خود در بازی برسیم به گونه ای که نوع گیم پلی ما در یک ماموریت یکسان با بازیبازی دیگر کاملا متفاوت خواهد بود. اگر از دارندگان کنسول PlayStation 4 هستید تماشا گیم پلی عنوان Days Gone قطعا شما را به وجد خواهد آورد.

لازم به ذکر است که عنوان Days Gone در تاریخی نامعلوم و به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد.

هومن محمدزاده

مدیریت وب سایت میهن گیم

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *